İZAYDAŞ, Düşük Karbon Kahramanı oldu

Karbon salımı konusunda cimri davranan şirketler, III. İstanbul Karbon Zirvesi’nde Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneği (SÜT-D) tarafından “Düşük Karbon Kahramanı” olarak ödüllendirildi. Aralarında İZAYDAŞ’ın da bulunduğu, başarılarıyla dikkat çeken 16 şirket ve kurum, Düşük Karbon Kahramanı ödülünü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa Öztürk’ün elinden aldı.

Devamını Oku

Çevre ve İSG Laboratuvar Teknoloji Tedarikçisi

Temsil ettiği uluslararası tanımmış firmaların ürünleri ile lider çevre ve İSG laboratuvar teknoloji tedarikçileri arasında yer alan ÇEV-TEK, satış sonrası verdiği hizmetler, müşterilerine verdiği tam kapasite hizmet ve kurduğu AVL Kalibrasyon Laboratuvarı ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Devamını Oku

Ölçü Kontrol Cihazlarının Adresi Çev-Tek

Yetkili ölçüm ve analiz laboratuvarları için ölçü kontrol cihazları satışını gerçekleştirmek amacı ile piyasada yer almaya başlayan Çev-Tek, verdiği hizmetler ile cihaz satışı, teknik destek ve kalibrasyon hizmetlerinin tamamını bir çatı altında sunuyor.

Devamını Oku

GENÇ VE DİNAMİK KADROSU İLE YENİLENEN YERİNDE KAPSAM GENİŞLETME ÇALIŞMALARINA HIZLA DEVAM EDİYOR.

2008 yılından beri sektörün köklü kurumlarından biri olan EKOTEKNİK çevre ve iş sağlığı hizmetleri bünyesinde ölçüm ve analizlerini sürdüren EKOTEKNİK ÇEVRE VE İSG ÖLÇÜM LABORATUVARI; 2009 yılında Türk Akreditasyon Kurumundan aldığı Akreditasyon belgesine her geçen yıl yeni parametreleri ekleyerek özellikle İSG ölçümleri anlamında sektörün aranan ismi haline gelmiştir. 2011 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığından aldığı çevre ölçüm ve analizleri yeterlilik belgesiyle hava kalitesi ve gürültü ölçümü hizmetleri ile de sektörün ihtiyacına cevap vermektedir.

Devamını Oku

Üreticiler İçin Avantajlı Bir Seçenek

Büyümekte olan pazarlar arasında yer alan atıksu sektöründe yer alan Prometsu, kullandığı ileri arıtma sistemleri ile daha kaliteli çıkış suları alınmasını sağlarken atıksuları arıtıp tekrar kullanılabilir duruma getirerek uzun vadede kazanç sağlamak adına üreticiler için avantajlı bir seçenek sunuyor.

Devamını Oku
Array
(
)

Tag error : <ion: >

PHP error : Directive 'safe_mode' is deprecated in PHP 5.3 and greater
in expression :
file : Unknown